• Pedagogický zbor školy a kabinety

    • Pavilón A: riaditeľka školy, sekretariát, ekonomický úsek, odborné učebne anj a cvf (na 1. poschodí), školská jedáleň (vchod od telocvične), vedúca jedálne (vchod od Sedmokráskovej)

      Pavilón B - hlavná budova: vrátnica, zástupkyne riaditeľky, zborovňa a kmeňové učebne t1 - t12

      Pavilón D: odborné učebne vt1, vt2, adk1, adk2, kabinet ADK, správca výp. techniky (len na 1. poschodí)

      Telocvičňa: kabinet telesnej výchovy, veľká a malá telocvičňa

      • Ing. Jana Orthová
        ORT
      • Ing. Jana OrthováRiaditeľkaj.orthova@oanba.sk

        Pavilón A - riaditeľňa
        Učí predmety API, PQZ
        Certifikáty ECDL

        Štatutár školy
      • Ing. Adriana Jurášková
        JUR
      • Ing. Adriana JuráškováZástupkyňajuraskova@oanba.sk

        Pavilón B - zástupcovňa
        Učí predmety APE, PUL
        Koordinátorka maturít
        Webmaster a soc. siete
        Štatutárny zástupca školy
        Web stránka
      • Mgr. Darina Chobotová
        CHO
      • Mgr. Darina ChobotováZástupkyňachobotova@oanba.sk

        Pavilón B - zástupcovňa
        Učí predmety DEJ, OBN
        Koordinátorka pre duálne vzdelávanie
      • Mgr. Katarína Barnová
        BRN
      • Mgr. Katarína BarnováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. B
        barnova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet cudzích jazykov
        Učí predmety ANJ, PRX
        Mentorka DofE
        Projekty Erasmus+ a Cambridgeské certifikáty
      • Ing. Jana Bayraktar
        BAY
      • Ing. Jana BayraktarUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. B
        bayraktar@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet účtovníctva
        Učí predmety UCT, EKC, EKO
      • Mgr. Tomáš Černák
        CER
      • Mgr. Tomáš ČernákUčiteľcernak@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet cudzích jazykov
        Učí predmet ANJ
      • Mgr. Zuzana Dovhunová
        DOV
      • Mgr. Zuzana DovhunováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. C
        dovhunova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet cudzích jazykov
        Učí predmety ANJ, KAJ
        Cambridgeské certifikáty
      • Ing. Terézia Garaiová
        GAR
      • Ing. Terézia GaraiováUčiteľkagaraiova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety CVF, ADK
        Koordinátorka pre ZAV
      • Mgr. Beáta Horňáková
        HOR
      • Mgr. Beáta HorňákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II. C
        bhornakova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet cudzích jazykov
        Učí predmety ANJ, KAJ
        Projekty Erasmus+ a Cambridgeské certifikáty
      • Ing. Lenka Hrušková
        HRU
      • Ing. Lenka HruškováUčiteľkahruskova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety PRN, OBN
        Len v utorky a štvrtky
      • Ing. Mgr. Martina Jankovičová
        JAN
      • Ing. Mgr. Martina JankovičováUčiteľkajankovicova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety EKO, BAK, DAS
      • Mgr. Matúš Kovalčík
        KOV
      • Mgr. Matúš KovalčíkUčiteľ
        Triedny učiteľ: I. A
        kovalcik@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa, telocvičňa
        Učí predmet TSV, ETV
        Školský digitálny koordinátor
      • Mgr. Renáta Králiková
        KRA
      • Mgr. Renáta KrálikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II. A
        kralikova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety MAT, HOS, INF, ETV
      • Ing. Dana Levčíková
        LEV
      • Ing. Dana LevčíkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. A
        levcikova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet účtovníctva
        Učí predmety UCT, EKC, ADK
      • Mgr. Martina Miškeriková
        MIS
      • Mgr. Martina MiškerikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. A
        miskerikova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet cudzích jazykov
        Učí predmet NEJ
        Spravuje fond učebníc
        Mentorka DofE
      • Ing. Tatiana Náglová
        NAG
      • Ing. Tatiana NáglováUčiteľkanaglova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet účtovníctva
        Učí predmety UCT, EKC
      • Mgr. Katarína Nováková
        NOV
      • Mgr. Katarína NovákováUčiteľkanovakova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmet SJL

        Výchovná poradkyňa
        Kabinet výchovnej poradkyne (oproti II. B)
        Piatok - 3. až 5. vyuč. hodina
      • Ing. Martin Pavlovič
        PAVM
      • Ing. Martin PavlovičUčiteľ
        Triedny učiteľ: III. B
        pavlovic@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety EKO, POI, PRX
        Koordinátor súvislej odbornej praxe
      • Mgr. Daniela Pavlovičová
        PAVD
      • Mgr. Daniela PavlovičováUčiteľkapavlovicova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety MAT, HOS, INF, ETV
      • RNDr. Jana Romaníková
        ROM
      • RNDr. Jana RomaníkováUčiteľkaromanikova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety MAT, BIO, TVZ
      • Mgr. Lýdia Rybáková
        RYB
      • Mgr. Lýdia RybákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. C
        rybakova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa
        Učí predmety SJL, ETV
      • Ing. Eva Stančíková
        STA
      • Ing. Eva StančíkováUčiteľkastancikova@oanba.sk

        Pavilón D - kabinet ADK
        Učí predmety INF, API
        Projekty Erasmus+
        Web stránka
      • Mgr. Darina Szárasová
        SZA
      • Mgr. Darina SzárasováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II. B
        dszarasova@oanba.sk

        Pavilón D - kabinet ADK
        Učí predmet ADK, PRX
      • Ing. Zuzana Ščevíková
        SCE
      • Ing. Zuzana ŠčevíkováUčiteľkascevikova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet EKO pri zástupcovni
        Učí predmety EKO, MEU, PUL
      • Mgr. Sylvia Škúciová
        SKU
      • Mgr. Sylvia ŠkúciováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. C
        skuciova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet EKO pri zástupcovni
        Učí predmety FRJ, KMN, ETV
        Koordinátorka školského parlamentu
      • Mgr. Katarína Tomascheková
        TOM
      • Mgr. Katarína TomaschekováUčiteľkatomaschekova@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa, telocvičňa
        Učí predmety TSV, HOG, ETV
      • Mgr. Eva Vavríková
        VAV
      • Mgr. Eva VavríkováUčiteľkavavrikova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet cudzích jazykov
        Učí predmety NEJ, RUJ
      • Mgr. Ľubomír Zagorov
        ZAG
      • Mgr. Ľubomír ZagorovUčiteľzagorov@oanba.sk

        Pavilón B - zborovňa, telocvičňa
        Učí predmet TSV
      • Ing. Renáta Zmajkovičová
        ZMA
      • Ing. Renáta ZmajkovičováUčiteľkazmajkovicova@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet účtovníctva
        Učí predmety UCT, PRX, PUT
        Kontaktná osoba pre ISIC karty
      • Mgr. Marianna Rajecová
        PSY
      • Mgr. Marianna RajecováŠkolská psychologičkapsycholog@oanba.sk

        Pavilón B - kabinet výchovnej poradkyne (oproti II. B)

        Utorok 9.00 - 15.00 h
        Streda 9.00 - 15.00 h
      • Mgr. Katarína Ďurošková
        DUR
      • Mgr. Katarína ĎuroškováUčiteľkaduroskova@oanba.sk
        Na rodičovskej dovolenke
      • Ing. Veronika Chalmovská
        CHA
      • Ing. Veronika ChalmovskáUčiteľkachalmovska@oanba.sk
        Na rodičovskej dovolenke
    • Nevädzkárska fotogaléria

        zatiaľ žiadne údaje
    • Kontakty

             Zriaďovateľ strednej školy

        • Meno školy
        • Obchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava
        • Email školy
        • oa.nevadzova@region-bsk.sk
        • Email na správcu obsahu
        • Ing. Adriana Jurášková, juraskova@oanba.sk
        • Email na webmastera
        • oanba@oanba.sk
        • Telefón
        • 02/43 41 11 58 (sekretariát riaditeľky)
        • Adresa školy
        • Nevädzová 3
          820 07 Bratislava
          Slovakia
        • Digitálny koordinátor
        • kovalcik@oanba.sk
        • IČO
        • 17 327 652
        • DIČ
        • 2020868564