• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
  • Sme na nich právom hrdí

    • 2022/2023

        • Tomáš Greguš

        • 6. miesto - kategória Audiotranscription Junior
        • 53rd Intersteno Congress – Maastricht 2022
        • Majster Slovenska v písaní na PC Tomáš Greguš vycestoval ešte v úvode augusta (6.-11.8.2022) aj so svojou vyučujúcou Ing. Teréziou Garaiovou do holandského Maastrichtu na Medzinárodnú súťaž INTERSTENO.
          Napriek silnej konkurencii 250 súťažiacich z 24 krajín, ktorí sa učia pracovať s klávesnicou zvyčajne už od útleho veku, náš Tomáš sa s počtom 365 úderov za minútu pri 99,92% presnosti umiestnil na 6. mieste v kategórii Audiotranscription, čo je prepis hovoreného textu z odposluchu v trvaní 10 minút a penalizácii 50 úderov za chybu. V kategórii Text Production, čo je odpis z papierovej predlohy v trvaní 30 minút a penalizácii 100 úderov za chybu obsadil 9. miesto s počtom 437,9 úderov za minútu s presnosťou 99,85%.
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2022/2023
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto
        • III. Slovenské Rýchle prsty 2022
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2022/2023
        • Matúš Ušiak

        • 3. miesto
        • III. Slovenské Rýchle prsty 2022
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2022/2023
    • 2021/2022

        • Gabriel Škorpil

        • Cena svätého Gorazda
        • Celoštátne vyznamenanie ministra školstva
        • Mimoriadne ocenenie bolo žiakovi III. A Gabrielovi Škorpilovi udelené za preukázanie vysokého morálneho kreditu a nezištnú pomoc svojmu spolužiakovi, a tiež za výborné študijné výsledky počas doterajšieho štúdia.
          • Oblasť:
          • Morálne ocenenie
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • Cena župana BSK 2022
        • Cena predsedu BSK
        • Cenu predsedu Bratislavského samosprávneho kraja udeľuje župan najlepším študentom stredných škôl na základe ich úspechov v súťažiach alebo počas štúdia. Žiak II. A Tomáš Greguš bol na toto ocenenie nominovaný najmä vďaka titulu Majster Slovenska v písaní na počítači, ktorý získal v apríli 2022, reprezentoval však školu aj v ďalších odborných súťažiach.
          • Oblasť:
          • Morálne ocenenie
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tamara Šimkovičová

        • 1. miesto Leadership Award
        • Veľtrh podnikateľských talentov 2022
        • Tamara z III. A sa zaradila do TOP desiatky najlepších študentov aplikovanej ekonómie v danom ročníku.
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tamara Šimkovičová, Karolína Líneková, Martina Juračková, Natália Kiliková, Lucia Cabadajová

        • 1. miesto Najlepší manažérsky tím
        • Veľtrh podnikateľských talentov 2022
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto v SR - Majster Slovenska
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2022
        • Ide o najlepšie umiestnenie nášho žiaka v tejto súťaži v histórii školy.
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • 2. miesto v SR
        • Medzinárodná súťaž Intersteno 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Matúš Ušiak

        • 5. miesto v SR
        • Medzinárodná súťaž Intersteno 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Martina Juračková, Tamara Šimkovičová

        • 5. miesto v celoštátnom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2022
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Miroslav Bukviš

        • 10. miesto v celoštátnom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2022
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Nikol Beatrice Ďurčeková

        • 13. miesto v celoštátnom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2022
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • CF BeastFit

        • 2. miesto v kat. 90 sekúnd vo výťahu
        • Medzinárodný veľtrh CF 2021
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • CF BeastFit

        • 3. miesto v kat. Najlepšia elektronická prezentácia
        • Medzinárodný veľtrh CF 2021
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • CF BeastFit

        • 14. miesto v kat. Celkové poradie
        • Medzinárodný veľtrh CF 2021
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tamara Šimkovičová, Martina Juračková, Samuel Taraba, Marek Mašlár, Richard Ďurica

        • 5. miesto v súťaži
        • JA Innovation Camp 2022
        • Celoslovenskú súťaž organizuje JA Slovensko. Konala sa online v konkurencii 20 tímov z rôznych škôl.
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto v krajskom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2022
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tamara Cződörová

        • 2. miesto v súťaži
        • Female Leadership Innovation Camp 2021
        • Súťaž pre študentov z celého Slovenska organizuje JA Slovensko.
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto v SR - odpis 50
        • ZAV Zvolen 2022 online
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • 2. miesto v SR - jednotlivci
        • ZAV Zvolen 2022 online
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • OA Nevädzová

        • 2. miesto v SR - družstvá
        • ZAV Zvolen 2022 online
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Matúš Ušiak

        • 10. miesto v SR - jednotlivci
        • ZAV Zvolen 2022 online
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Miroslav Bukviš

        • Postup z krajského kola
        • Olympiáda Mladý účtovník 2022
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Nikol Beatrice Ďurčeková

        • Postup z krajského kola
        • Olympiáda Mladý účtovník 2022
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto v individ. súťaži v SR
        • Talenty druhých ročníkov 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Matúš Ušiak

        • 2. miesto v individ. súťaži v SR
        • Talenty druhých ročníkov 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Sabina Havlíková

        • 21. miesto v individ. súťaži v SR
        • Talenty druhých ročníkov 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tím OA Nevädzová 3, Bratislava

        • 1. miesto v tímovej súťaži SR
        • Talenty druhých ročníkov 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Lucia Cabadajová, Denisa Vanovčanová

        • 1. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2022
        • Umiestnenie v odbore Ekonomika a riadenie.
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Martina Juračková, Tamara Šimkovičová

        • 2. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2022
        • Umiestnenie v odbore Ekonomika a riadenie.
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Gabriel Škorpil, Veronika Hlavenková, Samuel Taraba

        • 3. miesto v krajskom kole
        • Mladý Európan 2022
          • Oblasť:
          • Občianska náuka
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Masný

        • Úspešný riešiteľ Kadet
        • Matematický klokan 2022
          • Oblasť:
          • Matematika
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Nikol Beatrice Ďurčeková

        • Úspešný riešiteľ Junior
        • Matematický klokan 2022
          • Oblasť:
          • Matematika
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Terézia Kondrátová

        • Čestné uznanie v okresnom kole - poézia
        • Hviezdoslavov Kubín 2022
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Miroslav Bukviš

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2022
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Nikol Beatrice Ďurčeková

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2022
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Andrej Drgoň

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2022
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tamara Šimkovičová, Martina Juračková

        • 1. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2022
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Denisa Vanovčanová, Lucia Cabadajová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2022
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Matúš Ušiak

        • 2. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Alica Križanová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Matúš Lauro

        • 1. miesto - kadeti
        • Vianočné rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
        • Katarína Bötösová

        • 1. miesto - tretiaci
        • Vianočné rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2021/2022
    • 2020/2021

        • Ing. Eva Stančíková

        • Učiteľka roka 2021
        • Cena predsedu BSK
        • Župan Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba odovzdal dvadsiatke stredoškolských učiteľov cenu, ktorou si náš zriaďovateľ uctieva tých najlepších pedagógov. K nim nesporne patrí aj Ing. Eva Stančíková, ktorú poznáme nielen ako dlhoročnú učiteľku informatiky, ale najmä ako neúnavnú organizátorku medzinárodnej spolupráce s európskymi školami v projektoch Comenius či Erasmus+.
          • Oblasť:
          • Morálne ocenenie
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Tomáš Greguš

        • 7. miesto v celoštátnom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Andrea Bukovinská, Veronika Pravdová, Lucia Galanová, Natália Kamenická, Marianna Schusterová

        • 3. miesto Najlepší ženský manažérsky tím
        • Veľtrh podnikateľských talentov 2021
        • Súťaž sa konala online.
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Marianna Schusterová

        • 1. miesto Leadership Award
        • Veľtrh podnikateľských talentov 2021
        • Súťaž sa konala online.
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • CF Barber Surprise Shop

        • 1. miesto Hlavná súťaž
        • Medzinárodný online veľtrh CF 2020
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • CF BeastFit

        • 1. miesto Najlepší katalóg
        • Medzinárodný online veľtrh CF 2020
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • CF Barber Surprise Shop

        • 1. miesto Najlepšia reklama
        • Medzinárodný online veľtrh CF 2020
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Nikol Beatrice Ďurčeková, Diana Populová

        • 2. miesto v celoštátnom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2021
        • V odbore Ekonomika a riadenie ide o najlepšie umiestnenie našich žiakov za posledné desaťročie.
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Samuel Tilinger

        • 5. miesto v celoštátnom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2021
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Nelly Csáderová

        • Postup do celoslovenského finále
        • Finančná olympiáda 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Filip Slezák

        • 3. miesto - kategória 90 sekúnd vo výťahu
        • 26. Mezinárodní veletrh fiktivních firem 2021
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Paula Páleníková, Matúš Žeravik, Vanessa Galbová, Viera Slimáková

        • 3. miesto - postup do celoslovenského finále
        • Generácia €uro 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Tomáš Greguš

        • 2. miesto v SR (pen. 100)
        • ZAV Zvolen 2021 online
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Tomáš Greguš

        • 10. miesto v SR (pen. 50)
        • ZAV Zvolen 2021 online
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Samuel Tilinger

        • 15.miesto v SR (pen. 50)
        • ZAV Zvolen 2021 online
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Denis Mokriš, Samuel Štipkala, Katarína Bötösová, Juraj Pokrývka, Alexandra Kunovičová

        • 11. miesto v krajskom kole
        • Majstrovstvá SŠ v šachu
          • Oblasť:
          • Telesná a športová výchova
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Nikol Beatrice Ďurčeková, Diana Populová

        • 1. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Marianna Schusterová, Veronika Pravdová

        • 2. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Marco Berki

        • 1. miesto v krajskom kole - 13 História, filozofia, právne vedy
        • Stredoškolská odborná činnosť 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Samuel Tilinger

        • Postup z krajského kola
        • Olympiáda Mladý účtovník 2021
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Zuzana Szakálová

        • Postup z krajského kola
        • Olympiáda Mladý účtovník 2021
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto v krajskom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Matúš Ušiak

        • 2. miesto v krajskom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Alica Križanová

        • 3. miesto v krajskom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Katarína Bötösová, Samuel Štipkala

        • 3. miesto družstiev
        • Krajské majstrovstvá v šachu online
          • Oblasť:
          • Telesná a športová výchova
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Samuel Štipkala

        • 12. miesto jednotlivci
        • Krajské majstrovstvá v šachu online
          • Oblasť:
          • Telesná a športová výchova
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • CF BeastFit

        • 3. miesto - kategória Elektronická prezentácia
        • Veľtrh CF ŽIar na Hronom 2021
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Sofia Dianová, Andrej Sloboda, Rastislav Jendruš, Lenka Maceková, Samuel Tilinger, Zuzana Szakálová, Simona Létalová, Marek Mráz

        • Postup do finále
        • Olympiáda Podnikový hospodár 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Samuel Tilinger

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2021
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Zuzana Szakálová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2021
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Tomáš Greguš

        • 1. miesto
        • Nevädzkárske rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Matúš Ušiak

        • 2. miesto
        • Nevädzkárske rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Andrej Drgoň

        • 3. miesto
        • Nevädzkárske rýchle prsty 2021
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Diana Populová

        • 1. miesto v školskom kole - 15 Ekonomika a riadenie
        • SOČ 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Nikol Beatrice Ďurčeková

        • 1. miesto v školskom kole - 15 Ekonomika a riadenie
        • SOČ 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Marianna Schusterová

        • 2. miesto v školskom kole - 15 Ekonomika a riadenie
        • SOČ 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Veronika Pravdová

        • 2. miesto v školskom kole - 15 Ekonomika a riadenie
        • SOČ 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Marek Šimun

        • 3. miesto v školskom kole - 15 Ekonomika a riadenie
        • SOČ 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Roman Chvalovský

        • 3. miesto v školskom kole - 15 Ekonomika a riadenie
        • SOČ 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Marco Berki

        • 2. miesto v školskom kole - 13 História, filozofia, právne vedy
        • SOČ 2021
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Matúš Žeravik, Vanessa Galbová, Paula Páleníková, Viera Slimáková

        • Postup do 2. kola
        • Generácia €uro
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Marco Berki

        • Postup do krajského kola
        • Ekonomická olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
        • Samuel Štipkala

        • Postup do krajského kola
        • Ekonomická olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2020/2021
    • 2019/2020

        • Ing. Adriana Jurášková

        • Učiteľka roka 2020
        • Cena predsedu BSK
        • Na našej obchodnej akadémii pôsobí od roku 2007. Od začiatku vyučuje najmä odborné maturitné predmety účtovníctvo a ekonomické cvičenia, pre ktoré napísala učebnicu. Stojí aj za zavedením dvoch úplne nových predmetov – sú to podnikateľské zručnosti u druhákov a voliteľný predmet praktické účtovníctvo. Adrianu Juráškovú si spájame aj so študentskými firmami aplikovanej ekonómie, ktoré úspešne vedie v spolupráci s neziskovou organizáciou JA Slovensko. Je
          spoluorganizátorkou školských veľtrhov cvičných firiem. Už ako zástupkyňa riaditeľky školy zaviedla elektronickú triednu knihu, vytvorila novú podobu www stránky školy.
          • Oblasť:
          • Morálne ocenenie
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Samuel Tilinger

        • 17. miesto - kategória Junior
        • Medzinárodná súťaž Intersteno 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Ondrej Sekáč, Viktória Kanichová

        • 4. miesto v celoštátnom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2020
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marco Berki

        • 4. miesto v celoštátnom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2020
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Igor Sebastian Sameš

        • 19. miesto - kategória Pupil
        • Medzinárodná súťaž Intersteno 2020
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Katarína Bötösová

        • 20. miesto - kategória Pupil
        • Medzinárodná súťaž Intersteno 2020
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • CF Barber Surprise Shop

        • 3. miesto Najlepšia cvičná firma veľtrhu
        • 12. veletrh fiktivních firem Ostrava
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • CF Barber Surprise Shop

        • 3. miesto Najlepšia prezentácia CF
        • 12. veletrh fiktivních firem Ostrava
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • CF Barber Surprise Shop

        • 4. miesto Najlepší katalóg CF
        • 12. veletrh fiktivních firem Ostrava
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marco Berki, Samuel Štipkala, Andrej Sloboda

        • Postup do finále
        • Olympiáda o EÚ 2019
          • Oblasť:
          • Občianska náuka
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Samuel Tilinger

        • 3. miesto v súťaži
        • Slovenské rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Lucia Kunovičová

        • 7. miesto v súťaži
        • Slovenské rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Alica Križanová

        • 9. miesto v súťaži
        • Slovenské rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Samuel Tilinger

        • 2. miesto v krajskom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2020
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Renáta Staňová

        • 2. miesto v krajskom kole
        • Ekonomická olympiáda 2020
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Viktória Kanichová, Ondrej Sekáč

        • 1. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2020
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marco Berki

        • 2. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2020
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Samuel Štipkala

        • 3. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2020
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Barbora Burdová, Lucia Filipová

        • 3. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2020
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marco Berki

        • 1. miesto v Rade EÚ
        • Rozhoduj o Európe
          • Oblasť:
          • Občianska náuka
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marco Berki

        • 4. miesto v krajskom kole
        • XXII. Olympiáda ľudských práv
          • Oblasť:
          • Občianska náuka
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Diana Populová, Alica Križanová, Nikol Ďurčeková

        • 3. miesto
        • Župný športový deň - vedomostný kvíz o olympizme
          • Oblasť:
          • Telesná a športová výchova
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Viktória Martinkovičová

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Renáta Staňová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Rebecca Luchsová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Zuzana Szakálová, Diana Populová, Alexander Jakubec, Augustín Bachratý, Branislav Ivan, Chiara Jurkovičová, Miroslav Morihlatko, Andrea Múčková, Marek Šimun, Nicolas Chovan

        • Postup do 2. kola
        • Finančná olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Ondrej Sekáč, Viktória Kanichová

        • 1. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Barbora Burdová, Lucia Filipová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Lucia Galanová, Evan Jankových

        • 3. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marco Berki

        • 2. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Samuel Štipkala

        • 2. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Veronika Pravdová, Marianna Schusterová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Karolína Žilinská, Eva Žišková

        • 3. miesto v školskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Alica Križanová

        • 1. miesto v školskom kole (2A)
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Filip Slezák

        • 2. miesto v školskom kole (2A)
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marco Jozef Ceconik, Tigran Safaryan

        • 3. miesto v školskom kole (2A)
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Michal Fekete

        • 1. miesto v školskom kole (2B)
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Samuel Tilinger

        • 2. miesto v školskom kole (2B)
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Adam Baxa

        • 3. miesto v školskom kole (2B)
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Samuel Tilinger

        • 1. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Marek Pollák

        • 2. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Miroslav Morihlatko

        • 3. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Andrej Múčka

        • 4. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Lucia Kunovičová

        • 5. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
        • Alica Križanová

        • 6. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2019
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2019/2020
    • 2018/2019

        • Sofia Kubešová

        • Cena župana BSK 2019
        • Cena predsedu BSK
        • Sofia Kubešová si z rúk predsedu BSK Juraja Drobu a riaditeľa Úradu BSK Mariána Viskupiča prevzala diplom nielen za 2. miesto v súťaži Innovation Camp, ale aj za absolvovanie bronzovej úrovne Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu či aktívne pôsobenie v projekte Erasmus+. Je zároveň prezidentkou JA Firmy Rara Flos.
          • Oblasť:
          • Morálne ocenenie
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Ing. Terézia Garaiová

        • Zlatá medaila
        • Ocenenie NHF EU za inovatívny prístup k vyučovaniu
          • Oblasť:
          • Morálne ocenenie
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Simona Mišolajová

        • 4. miesto v celoštátnom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2019
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • CF Apollonas

        • 1. miesto - Najlepší katalóg
        • XXV. veletrh fiktivních firem Praha
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • CF Apollonas

        • 2. miesto - Najlepší obchodník
        • XXV. veletrh fiktivních firem Praha
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Patrik Sárközi

        • 5. miesto v súťaži
        • ZAV Zvolen 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Sofia Kubešová

        • 2. miesto v súťaži
        • JA Citi International Innovation Camp Bratislava
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • CF Apollonas

        • 1. miesto - Najlepšie firemné logo
        • Veľtrh cvičných firiem Olomouc
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • CF Apollonas

        • 1. miesto - Najlepšia elektronická prezentácia
        • Veľtrh cvičných firiem Olomouc
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • CF Apollonas

        • 3. miesto - Najlepší slogan v anglickom jazyku
        • Veľtrh cvičných firiem Olomouc
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • CF Apollonas

        • 1. miesto - Najlepšie logo
        • 20. Medzinárodný veľtrh cvičných firiem Bratislava
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Juliana Repková

        • 1. miesto v krajskom kole - Cestovný ruch
        • Stredoškolská odborná činnosť 2019
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Samuel Štipkala

        • 3. miesto v krajskom kole - odbor Cestovný ruch
        • Stredoškolská odborná činnosť 2019
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Tereza Miháliková, Renáta Staňová

        • 1. miesto v krajskom kole - odbor Ekonomika a financie
        • Stredoškolská odborná činnosť 2019
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Lara Šipicki, Sofia Kubešová

        • 4. miesto v krajskom kole - odbor Ekonomika a financie
        • Stredoškolská odborná činnosť 2019
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Marco Berki

        • Postup do finále
        • XXI. Olympiáda ľudských práv
          • Oblasť:
          • Občianska náuka
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Výber chlapcov

        • 3. miesto v okresnom kole
        • Basketbal chlapcov
          • Oblasť:
          • Telesná a športová výchova
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Marianna Schusterová

        • 1. miesto v školskom kole
        • Hviezdoslavov Kubín 2019
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Viktória Kanichová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Hviezdoslavov Kubín 2019
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Valéria Šusterová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Hviezdoslavov Kubín 2019
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Samuel Štipkala

        • 1. miesto v školskom kole - odbor Cestovný ruch
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Juliana Repková

        • 2. miesto v školskom kole - odbor Cestovný ruch
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Sofia Kubešová, Lara Šipicki

        • 2. miesto v školskom kole - odbor Ekonomika a financie
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Tereza Miháliková, Renáta Staňová

        • 2. miesto v školskom kole - odbor Ekonomika a financie
        • Stredoškolská odborná činnosť
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Petra Gašparová, Dominik Tanglmayer, Matej Husenica, Marián Imriška, Adam Rybár

        • Postup do 2. kola
        • Finančná olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Rebecca Luchsová, Barbora Smrtičová

        • Postup do 2. kola
        • Finančná olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Eva Dinh Thi, Kristína Svobodová, Sofia Slobodová, Solomiya Skrypets

        • Postup do 2. kola
        • Finančná olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Simona Mišolajová

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Kristína Kopálková

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Daisy Xavéria Kukumbergová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Andrej Múčka

        • 1. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Friderika Molnárová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Samuel Tilinger

        • 3. miesto v školskom kole
        • Vianočné rýchle prsty 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Katarína Kubicová

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Sabina Oravcová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Silvia Čavajdová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Alejna Alievska

        • čestné uznanie v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Alexander Jakubec

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Veronika Matúšová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Bronislava Hrajnohová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Adam Rybár

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Martina Marečková

        • čestné uznanie v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Simon Pastucha

        • čestné uznanie v školskom kole
        • Olympiáda v slovenskom jazyku
          • Oblasť:
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Filip Slezák

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Daniel Čus

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Alica Križanová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Tigran Safaryan

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Samuel Hronec

        • 1. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Lara Šipicki

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Patrícia Šahová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
        • Michal Fekete

        • 3. miesto v školskom kole
        • Olympiáda z anglického jazyka
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2018/2019
    • 2017/2018

        • Xenia Sikora

        • Cena župana BSK 2018
        • Cena predsedu BSK
        • Dôvodom ocenenia je nielen mimoriadne aktívny a zodpovedný prístup Xenie k plneniu školských povinností, ale aj aktívna participácia v mimoškolských aktivitách. Xenia predsedá školskému parlamentu, zorganizovala simulované voľby do VÚC, úspešne reprezentovala školu v okresnom kole olympiády v anglickom jazyku. V rámci projektu Erasmus+ absolvovala odbornú prax v Londýne, kde bola ocenená ako najlepšia študentka, ďalej postúpila medzi päťdesiatku najlepších riešiteľov kraja do 2. kola Ekonomickej olympiády. V minulom roku vyhrala spolu s Luciou Bajakovou 1.miesto v krajskom kole SOČ v odbore Ekonomika a riadenie s témou Finančné vzdelávanie žiakov stredných škôl. Xenia je navyše prvou laureátkou bronzovej medaily Medzinárodnej ceny Vojvodu z Edinburghu na našej škole.
          • Oblasť:
          • Morálne ocenenie
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Patrik Mikóczi

        • 7. miesto v celoštátnom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Patrik Mikóczi

        • 15. miesto (kat. 17-20)
        • Medzinárodná súťaž Intersteno 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Samuel Tilinger

        • 63. miesto (kat. 13-16)
        • Medzinárodná súťaž Intersteno 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Patrik Mikóczi

        • 8. miesto v v súťaži
        • ZAV Olomouc 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Patrik Mikóczi

        • 2. miesto v SR
        • ZAV Zvolen 2017
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Eva Dinh Thi

        • postup do 12 -členného finále
        • JA Business Idea
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Paulína Surovcová

        • 1. miesto v súťaži
        • Innovation Camp Brno
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Eva Dinh Thi

        • 2. miesto v súťaži
        • Innovation Camp Brno
          • Oblasť:
          • Aplikovaná ekonómia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • CF Volkswagen Academy

        • 1. miesto Najlepší medzinárodný vystavovateľ
        • 19. Medzinárodný veľtrh cvičných firiem Bratislava
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Dominika Birková

        • 4. miesto v celoštátnom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2018
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Simona Mišolajová

        • 4. miesto v celoštátnom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2018
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Simona Skladaná

        • 9. miesto v celoštátnom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2018
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Simona Skladaná

        • 6. miesto v krajskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2018
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Karin Šobáňová

        • 15. miesto v krajskom kole
        • Olympiáda Mladý účtovník 2018
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Patrik Mikóczi

        • 1. miesto v krajskom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Samuel Tilinger

        • 5. miesto v krajskom kole
        • SIP - spracovanie textu na počítači 2018
          • Oblasť:
          • Administratíva a korešpondencia
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Dominika Birková

        • 1. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2018
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Simona Mišolajová

        • 1. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2018
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Kristína Knotková

        • 2. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2018
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Karin Sillová

        • 2. miesto v krajskom kole
        • Stredoškolská odborná činnosť 2018
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Ondrej Sekáč

        • 4. miesto v krajskom kole
        • XX. Olympiáda ľudských práv
          • Oblasť:
          • Občianska náuka
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Simona Mišolajová

        • 10.-12. miesto v SR
        • Matematický klokan 2018
          • Oblasť:
          • Matematika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Chlapci

        • 3. miesto v okresnom kole
        • Basketbal
          • Oblasť:
          • Telesná a športová výchova
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Tím chlapcov

        • 1. miesto v okresnom kole
        • Stredoškolská futsalová liga
          • Oblasť:
          • Telesná a športová výchova
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • CF Volkswagen Academy

        • 1. miesto Podnikateľský zámer
        • IV. kontraktačný veľtrh CF
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Barbara Botlóová

        • 2. miesto Elektronická prezentácia
        • IV. kontraktačný veľtrh CF
          • Oblasť:
          • Cvičná firma - praktikum
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Kristína Knotková, Karin Sillová

        • 1. miesto v školskom kole
        • SOČ
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Dominika Birková, Simona Mišolajová

        • 2. miesto v školskom kole
        • SOČ
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Filip Dulin, Dušan Viglaský

        • 3. miesto v školskom kole
        • SOČ
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Simona Skladaná

        • 1. miesto v školskom kole
        • Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Karin Šobáňová

        • 2. miesto v školskom kole
        • Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Nikola Molnárová

        • 3. miesto v školskom kole
        • Mladý účtovník
          • Oblasť:
          • Účtovníctvo
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Xenia Sikora

        • Postup do krajského kola
        • Ekonomická olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Dominik Poláček

        • Postup do krajského kola
        • Ekonomická olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Renato Udvaros

        • Postup do krajského kola
        • Finančná olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Kristína Kocianová

        • Postup do krajského kola
        • Finančná olympiáda
          • Oblasť:
          • Ekonomika
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Michal Fekete

        • 1. miesto - kategória 2A
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Patrícia Šahová

        • 2. miesto - kategória 2A
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Jakub Slaninka

        • 3. miesto - kategória 2A
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Xenia Sikora

        • 1. miesto - kategória 2B
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Matúš Timotej Zupka

        • 2. miesto - kategória 2B
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Adam Bráblik

        • 3. miesto - kategória 2B
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2017/2018
        • Katarína Hejlová

        • 3. miesto - kategória 2B
        • Olympiáda v anglickom jazyku
          • Oblasť:
          • Anglický jazyk
          • Školský rok:
          • 2017/2018
    • Nevädzkárska fotogaléria

        zatiaľ žiadne údaje
    • Kontakty

             Zriaďovateľ strednej školy

        • Meno školy
        • Obchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava
        • Email školy
        • oa.nevadzova@region-bsk.sk
        • Email na správcu obsahu
        • Ing. Adriana Jurášková, juraskova@oanba.sk
        • Email na webmastera
        • oanba@oanba.sk
        • Telefón
        • 02/43 41 11 58 (sekretariát riaditeľky)
        • Adresa školy
        • Nevädzová 3
          820 07 Bratislava
          Slovakia
        • Digitálny koordinátor
        • kovalcik@oanba.sk
        • IČO
        • 17 327 652
        • DIČ
        • 2020868564