• Najlepší mladí účtovníci na Nevädzke

    • Súťaž Mladý účtovník je účtovníckou olympiádou pre študentov stredných odborných škôl, ktorú každoročne organizuje Slovenská komora certifikovaných účtovníkov a spoločnosť Kros, a.s.
      Školské kolo prebieha koncom februára a zúčastňuje sa ho priližne desať štvrtákov (v prípade väčšieho záujmu má rozhodujúce slovo učiteľ účtovníctva). Prví dvaja víťazi postupujú do regionálneho kola a najlepšia pätnástka slovenských účtovníkov sa stretne na celoštátnom kole v apríli priamo v Žiline.
      Súčasťou výhry na úrovni školského kola je aj malá finančná odmena pre prvých troch súťažiacich (50 €, 40 €, 30 €) a sladkosť na zahnatie smútku pre ostatných študentov. Okrem toho víťazov zapíšeme do čestnej listiny víťazov (nájdete ju pod týmto textom), takže sa stávajú trvalou súčasťou histórie Obchodnej akadémie na Nevädzovej ulici.

      Pre celoslovenských víťazov sú odmeny dokonca ešte zaujímavejšie, avšak viac informácií nájdete v tomto odkaze Olympiáda Mladý účtovník KROS.

      • Rok 2022

      • Celoštátne kolo - online (30 finalistov):

        10. Miroslav Bukviš
        13. Nikol Beatrice Ďurčeková

        Regionálne kolo - online:
        Miroslav Bukviš - postup do finále
        Nikol Beatrice Ďurčeková - postup do finále

        Školské kolo:
        1. Miroslav Bukviš (v strede)
        2. Nikol Beatrice Ďurčeková
        3. Andrej Drgoň

        Fotoalbum

      • Rok 2021

      • Celoštátne kolo:
        5. Samuel Tilinger

        Regionálne kolo - online:
        Samuel Tilinger - postup do finále
        Zuzana Szakálová - postup do finále

        Školské kolo - online:
        1. Samuel Tilinger
        2. Zuzana Szakálová
        3. miesto nebolo udelené

        Fotoalbum

         

      • Rok 2020

      • Regionálne kolo:
        sa kvôli pandémii nekonalo

        Školské kolo:
        1. Viktória Martinkovičová (v strede)
        2. Renáta Staňová (vpravo)
        3. Rebecca Luchsová (vľavo)

        Fotoalbum

      • Rok 2019

      • Celoštátne kolo:
        4. Simona Mišolajová

        Regionálne kolo:
        4. Simona Mišolajová
        11. Kristína Kopálková

        Školské kolo:
        1. Simona Mišolajová (v strede)
        2. Kristína Kopálková (vpravo)
        3. Daisy X. Kukumbergová (vľavo)

        Fotoalbum

      • Rok 2018

      • Celoštátne kolo:
        9. Simona Skladaná

        Regionálne kolo:
        6. Simona Skladaná
        15. Karin Šobáňová

        Školské kolo:
        1. Simona Skladaná (v strede)
        2. Karin Šobáňová (vpravo)
        3. Nikola Molnárová (vľavo)

        Fotoalbum

      • Rok 2017

      • Regionálne kolo:
        11. Scarlett Vitteková

        Školské kolo:
        1. Scarlett Vitteková (vľavo)
        2. Jaroslav Kadnár
        3. Martina Čierna (vpravo)

           Fotoalbum
      • Rok 2016

      • Školské kolo:
        1. Patrícia Kurucová 
        2. Peter Gunda

        Fotoalbum

      • Rok 2015

      • Regionálne kolo:
        7. Jozef Horváth 
        15. Ivana Macková


        Školské kolo:
        1. Jozef Horváth
        2. Ivana Macková
        3. Karin Palková

         Fotoalbum

         

         

         

         

      • Rok 2014

      • Regionálne kolo:

        6. Marek Kaplán

        Školské kolo:
        1. Marek Kaplán (vľavo)
        2. Andrea Vargová (vľavo)
        2. Eva Vörösová (vpravo)
        2. Richard Sloboda (vpravo)

        Fotoalbum

      • Rok 2012

      • Celoštátne kolo:
        6. Lenka Kurťáková

        Regionálne kolo:
        5. Lenka Kurťáková

        Školské kolo:
        1. Lenka Kurťáková
        2. Andrea Gembešová

        Fotoalbum

      • Rok 2011

      • Regionálne kolo:
        8. Ľubomír Caban
        12. Katarína Džurná

        Školské kolo
        :
        1. Ľubomír Caban (vpravo)
        2. Katarína Džurná

        Fotoalbum

         

         

         

         

         

      • Rok 2013

      • Školské kolo:

        1. Tatiana Gálfyová
        2. Katarína Bieliková

      • Rok 2010

      • Regionálne kolo:
        10. Gabriel Szabó

        Školské kolo
        :
        1. Gabriel Szabó
        2. Martina Horváthová

      • ROK 2009

      • Regionálne kolo:
        11. Natália Belayová

        Školské kolo:
        1. Natália Belayová
        2. Veronika Macková

        Fotoalbum

         

      •  ROK 2008  

        Školské kolo:

        1. Viera Štvrtecká
        2. Terézia Bányiová

         

      •  ROK 2007  

        Regionálne kolo:
        8. Juraj Kuchar
        10. Mária Šajbidorová


        Školské kolo:
        1. Juraj Kuchar
        2. Mária Šajbidorová

      •  ROK 2006 

        Celoštátne kolo:
        4. Veronika Manáková

        Regionálne kolo:
        1. Veronika Manáková
        6. Vlasta Némethová

        Školské kolo:
        1. Veronika Manáková
        2. Vlasta Némethová

      •  ROK 2003 

        Celoštátne kolo:
        5. Silvia Korbeľová

        Školské kolo:
        1. Beata Kižňanská
        2. Silvia Korbeľová

    • Nevädzkárska fotogaléria

        zatiaľ žiadne údaje
    • Kontakty

             Zriaďovateľ strednej školy

        • Meno školy
        • Obchodná akadémia, Nevädzová 3, Bratislava
        • Email školy
        • oa.nevadzova@region-bsk.sk
        • Email na správcu obsahu
        • Ing. Adriana Jurášková, juraskova@oanba.sk
        • Email na webmastera
        • oanba@oanba.sk
        • Telefón
        • 02/43 41 11 58 (sekretariát riaditeľky)
        • Adresa školy
        • Nevädzová 3
          820 07 Bratislava
          Slovakia
        • Digitálny koordinátor
        • kovalcik@oanba.sk
        • IČO
        • 17 327 652
        • DIČ
        • 2020868564